هزینه ساخت سوله - سوله سازی|ساخت سوله|سوله سبک
605
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-605,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

هزینه ساخت سوله

هزینه ساخت سوله

سوله ارزان : با به کارگیری از تکنیک ها و روش های روز سوله ، سازی می توان سوله هایی بهینه چه از نظر قیمت و چه از نظر مدت زمان صرف شده ساخت . ایمن ترین و مستحکم ترین سوله ها را مجموعه هایی می سازند که دارای بهترین تجهیزات سوله سازی و تیم ها و کادر فنی با تجربه باشند این شرکت ها با متدهای جدیدی که در اختیار دارند مانع از هدر رفتن سرمایه , زمان و متریال مصرفی شده اند.

کیفیت ساخت سوله ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است , مهندسین سازه ضمن توجه به این مساله باید این را هم مدنظر داشته باشند که سازه را با قیمت به صرفه و مناسبی بسازند .

هدف شرکت ها در زمینه ساخت و ساز سازه های فلزی استحکام , سرعت بالای ساخت و قیمت مناسب آن هاست که باید مرتفع گردد .

قیمت سوله ها به عوامل متعددی بستگی دارد :

  • ابعاد دهانه سوله
  • میزان کیفیت متریال مصرفی
  • نوع خاک و زمین منطقه
  • نوع آب و هوا و شزایط جوی منطقه
  • ابعاد سوله
  • بارهای وارده بر سوله
  • ارتفاع جانبی سوله

سوله هایی که هزینه های صرف شده در آن ها به حداقل رسیده است . این سوله ها با استفاده از روش ها و ابزار آلات جدیدی ساخته می شوند که هم قیمت سازه را پایین می آورد و هم استحکام آن را بالا می برد البته همان طور که گفته شد سطح دانش کادر فنی مجموعه نیز در این مورد بی تاثیر نیست , افراد متخصص و با تجربه با بهره گیری از متدهای خاصی هزینه ها را تا حد زیادی پایین می آورند .

یکی از انواع سوله ها که بدین صورت ساخته شده است , سوله های خرپایی است . این سوله ها با قیمت بسیار پایین تری از سوله هایی مانند سوله های تیرورقی ساخته می شوند که این یکی از قابلیت های ویژه ای سوله های خرپایی محسوب می شود . سرعت ساختشان هم به میزان زیادی بالا رفته و سوله ها در مدت زمان کوتاهی ساخته و نصب می گردند .

 

انواع سوله ها, ایران سوله, سوله, سوله ارزان, سوله ارزان قیمت, سوله خرپایی, سوله سازی, سوله سبک, قیمت سوله

قیمت ساخت سوله

قیمت ساخت سوله: در زمینه ساخت سوله سوالات زیادی مطرح می شود که یکی از مهمترین سوالات قیمت تمام شده ساخت می باشد اما پاسخ به این سوال در همان لحظه نخست امکان پذیر نیست و در وهله اول باید خریدار نیازهای خود را  با سازنده در میان بگذارد که باعث ایجاد طراحی مناسب با نیاز و هدف خود با هزینه کمتری گردد.

به طور قطع بسیاری از عوامل از قبیل زمین، طراحی، اندازه سازه و حتی قیمتهای جهانی بر روی قیمت ساخت سوله تاثیر می گذارند و این تصور که اندازه سوله تنها معیار تعیین کننده قیمت است، به کل اشتباه می باشد .

طراحی سوله:

با خاص کردن طراحی ها و اختصاص یک سری از امکانات در سوله ها می توانیم به نیازهای مشتری ها جامع عمل بپوشانیم مثلا در بعضی از سوله ها از فن، درب و پنجره و عایق های خاص می توان استفاده کرد که همین باعث افزایش قیمت ساخت می گردد.

نوسان قیمت فولاد:

قیمت فولاد متغیری است که با تغییرات قیمت دلار دچار نوسان می گردد و این بدین معنی است که پیش بینی قیمت سازه ممکن نیست و سازه ای که امروز قیمت آن در حدود بودجه شما قرار دارد احتمالا در چند روز آینده تغییر قیمت می دهد و ممکن است دیگر با بودجه شما هماهنگی نداشته باشد .

در ساخت و اتمام سازه به غیر از نوسان قیمت فولاد ما با نوسان های دیگری مثل تقاضا،اتحادیه کار، مکان تامین کنندگان نیز مواجه هستیم که هرکدام به نوبه خود بر روی قیمت ها موثر هستند.

سفارشات و شخصی سازی:

در بعضی از سفارشات ساخت، فرد خریدار ممکن است سفارشات خاصی برای داخل سوله در نظر داشته باشد و برای ساخت بهتر همراه با هزینه کم باید با سازنده در میان بگذارد تا طراحان با ارزیابی نیازها بهترین طراحی را برای سازه انجام دهند. برای خرید سوله اینجا کلیککنید.

ابعاد و اندازه در قیمت ساخت سوله:

در بیشتر موارد افزایش عرض و طول سوله بر روی قیمت ساخت آن تاثیر می گذارد ولی این در مورد دهانه ها همیشه صادق نیست و صرفاً با افزایش طول دهانه قیمت ها تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

اهمیت محل پروژه:

سازه ها بر اساس محل مورد نظر و میزان بارهای وارده احتمالی بر سازه در این مکان ها، طراحی می شوند.

نکته: در ساخت سازه های بزرگ بهتر است از سازه های پیش ساخته که هزینه کمتری دارند، استفاده شود.

انواع سوله های سبک, ایران سوله, سوله, سوله استاندارد, سوله های تیرورقی, سوله های خرپایی, سوله ی کم هزینه, قیمت ساخت سولههزینه ساخت سوله
بدون نظر

ارسال دیدگاه