سوله ساز - سوله سازی|ساخت سوله|سوله سبک
609
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-609,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

سوله ساز

سوله ساز

سازندگان سوله : از سوله ها عمدتا در کارخانه های سنگین صنعتی استفاده می شود و دلیل آن این است که این سازه های فلزی از مقاومت و استحکام به شدت بالایی برخوردار اند و می توانند بنا به خواست و نیاز کارفرما هر اندازه که فضا مورد نیاز است را در اختیار آنان قرار بدهند . این سازه ها می توانند در طول سالیان دراز بدون اینکه استحکام و یا ساختار مطلوب خود را از دست بدهند به کار گرفته شوند .

اسکلت فلزی این نوع سازه ها به شدت با کیفیت است و همین موجب طول عمر بالای آن ها شده است , در محیط های کاری نامساعد و محیط هایی که نیاز به نصب تجهیزات و ماشین آلات دارند بهترین انتخاب است که مطمئنا سبب رضایت خاطر کارفرمایان خواهد شد .

سازندگان سوله ها باید توانایی و دانش لازم را در این خصوص داشته باشند و با حداکثر تجهیزات خود به ساخت این سازه های فلزی اقدام کنند . هر شرکت با هر میزان دانش توانایی ساخت چنین سازه های مستحکم و کارایی را ندارد پس باید در انتخاب شرکت سازنده دقت بسیار نمود که سوله ای با کیفیت و مقاوم را در مدت زمان تعیین شده و با قیمت مناسبی به مشتریان خود تحویل دهد .

طراحی سوله :

با ثبت سفارش از سوی مشتریان , سازندگان بلافاصله اقدام به ساخت می کنند بدین صورت که ابتدا نقشه کلی سازه توسط طراحان تهیه می گردد طراحی سازه به عوامل بسیاری بستگی دارد یکی از این عوامل کاربری سازه است . پس از طراحی سازه ساخت آن آغاز می شود که بنا بر همین نقشه هاست . سازندگان با در اختیار داشتن ابزارهای امروزی و جدید اقدام به ساخت هر نوع سوله با هر نوع کاربری می کنند آن ها با به کارگیری جدیدترین متدهای روز ساخت می توانند سوله هایی با قیمت بسیار به صرفه و کیفیت بالا تولید و در اختیار مشتریان خود قرار بدهند .

کاربری سوله

از سوله ها می توان در سالن های همایشات , سالن های اجتماعات , سوله های دامداری , سوله های کشاورزی , سوله های تجاری , کارخانه های صنعتی و .. استفاده کرد .

 

انواع سوله, بهترین نوع سوله, خرید سوله, سبک سوله, سوله, سوله خرپایی, سوله سبک, فروش سوله, کاربری سوله

ساخت سوله در صنعت ساخت و ساز امروز بسیار پر طرفدار می باشد. سوله ها معمولا دارای کاربردی صنعتی می باشند. ساخت سوله ها دارای دلایلی متعدد می باشند و برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی و ساخت سوله با توجه به کاربرد سوله و همچنین نیاز های مشتریان متفاوت می باشد.

ساخت سوله به چه صورتی است؟

سوله های فلزی بر خلاف سوله های بتنی از جنس فولاد  می باشند. میزان فولاد مورد استفاده در سوله های گوناگون متفاوت می باشد. سوله ها عمدتا از ورقه های فولادی که در کارخانه ها در دستگاه های خاصی برش داده می شوند ساخته می شود. در این مرحله ورقه های فولادی به وسیله ی دستگاه ها به یک دیگر جوش خورده می شوند و سپس توسط پیچ و مهره به همدیگر متصل می شوند.

ساخت سوله ی مرغوب بستگی به نوع مصالح استفاده شده دارد. کیفیت ساخت سوله به نوع دستگاه هایی که در ساخت مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد. بنابر این در ساخت سوله هر چه دستگاه ها از استاندارد بالا تری برخوردار باشد و از برندهای معتبری استفاده شود سوله ی ساخته شده در انتهای کار از استحکام و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.

 سوله سازی :

پس از ساخت اسکلت سوله سوله ها به کارگاه های رنگ منتقل می شوند و با رنگ هایی استاندارد رنگ آمیزی می شوند. پس از رنگ سوله ها به قسمت ساخت و ساز فرستاده  و حمل می شوند. در این قسمت سوله ها تحت فوندانسیون و پی ریزی قرار گرفته و برای نصب آماده می شوند. نصب اسکلت های سوله می بایست توسط متخصصین سوله سازی انجام گیرد چرا که در غیر این صورت ممکن است اجزای سوله نا متقارن شوند و یا زوایای میزانی نداشته باشند.

برای ساخت سوله ای مرغوب کنترل کیفیت در حین ساخت و یا انتهای آن بسیار مهم می باشد. چرا که در حین انجام این کار در صورت وجود هر گونه عیب در ساخت سوله مورد بررسی قرار می گیرد و اشکالات رفع می شود. همچنین استفاده از مصالح و دستگاه های مرغوب در حین ساخت سوله در کیفیت سوله تاثیر مستقیم می گذارد.

بدون نظر

ارسال دیدگاه