سوله دهانه بزرگ - سوله سازی|ساخت سوله|سوله سبک
602
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-602,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

سوله دهانه بزرگ

سوله دهانه بزرگ

سوله دهانه بزرگ

: ساخت سوله به دلایل مختلفی به روش های متفاوتی صورت می گیرد .

از جمله عوامل دخیل در ساخت سوله :

 • کاربری سوله
 • میزان بودجه در اختیار
 • محل نصب و احداث سوله
 • میزان زمان در اختیار
 • امکانات موجود
 • وجود یا عدم وجود جرثقیل

سوله های قدیمی تر از علم روز دنیا و تجهیزات مدرن بی بهره هستند این ها با همان روش های پیشین ساخت سازه , سوله ها را می سازند به همین دلیل هم محدودیت هایی به همراه دارند که سبب شده به ندرت مورد استفاده قرار بگیرند . سوله های تیرورقی یکی از این سوله ها به شمار می رود که دارای وزن سنگین و قیمت بسار بالایی است .

سوله سازی مدرن

سوله هایی ساخته شده با امکانات مجهز و افراد آموزش دیده که مورد استفاده در تمامی موارد صنعتی و کشاورزی و ورزشی و .. می باشند . این نوع سوله ها در حال حاضر متداول ترین و کاربردی ترین سوله های موجود در بازار هستند که با دارا بودن قابلیت های ویژه ای توانسته اند بخش مهمی از این صنعت را به خود اختصاص دهند .

قابلیت های سوله های مدرن

 • سازه هایی با وزن پایین و سبک
 • سرعت آماده سازی بالا
 • هزینه های صرف شده به میزان زیادی کاهش یافته
 • مقاومت بسیار بالای این سوله ها
 • نصب هر نوع جرثقیل در آن ها امکان پذیر است
 • سوله هایی هستند با دهانه های بزرگ

سوله های خرپایی یکی از انواع سوله های مدرن است که تمامی قابلیت ها و مزایای گفته شده در بالا را دارد این سوله ها را با بالاترین کیفیت می سازند و در اختیار مشتریان قرار می دهند سوله ها ی خرپایی با استفاده ی تمام و کمال از تمامی تجهیزات موجود ساخته می شوند که این می تواند نقطه قوت این نوع سوله ها محسوب شود زیرا با این روش نه تنها کیفیت ساخت بالا می رود بلکه هزینه های اضافی نیز حذف شده و قیمت نهایی سوله به میزان قابل توجهی کاهش می یابد .

برتری سوله های خرپایی, خرید سوله های خرپایی, سوله خرپایی, سوله های خرپایی, مزایای سوله خرپایی, موارد استفاده سوله خرپایی, ویژگی های سوله های خرپایی

طراحی و کاربرد سوله های خرپایی

طراحی و کاربرد سوله های خرپایی به عنوان کاری تخصصی و فنی و علمی که در تخصص افراد آموزش دیده در این زمینه می باشد، امروزه به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و کم ترین میزان نقص در ساخت این سوله ها ، مورد توجه صنعتگران قرار گرفته است.

اولین عاملی که در کنار هزینه ی مقرون به صرفه و سرعت ساخت بالا در این سازه می توان به عنوان عاملی موثر در افزایش تقاضا برای طراحی و کاربرد سوله های خرپایی از آن یاد کرد، عامل عدم محدودیت در ساخت دهانه ی سوله می باشد که می توان از آن برای محل هایی که نیازمند داشتن دهانه هایی با ارتفاع بسیار بلند نیز می باشند استفاده نمود.

یکی دیگر از عواملی که می تواند در شمار عوامل افزایش دهنده ی طراحی و کاربرد سوله های خرپایی از جانب صاحبان صنایع گوناگون مورد توجه قرار بگیرد، عامل وجود امکان ساخت این سوله ها در اشکال متنوع می باشد که همین امر کاربرد آن ها را برای مصارفی مانند انواع سالن های همایش را ممکن کرده است.

طراحی سوله های خرپایی توسط مهندسین سازه با استفاده از انواع محاسبات و برنامه های نرم افزاری با رعایت دقیق ترین جزییات انجام می شود تا کم ترین میزان هدر رفت فضا و هزینه و فولاد و … را در ساخت این سوله داشته باشیم.

کاربرد سوله های خرپایی :

در رابطه با بحث کاربرد سوله های خرپایی می توان به این موضوع اشاره کرد که؛ این نوع سوله بیشترین کاربرد را در میان انواع دیگر سوله ها دارد و می توان با اطمینان خاطر از کیفیت و ساخت آن، در ساخت و بهره برداری از مدارس، بیمارستان ها، مرغداری ها، انبارها، کارخانه جات، صنایع دریایی، آشیانه های هواپیما، تعمیرگاه ها، نمایشکاه ها، انواع فروشگاه ها، ساخت وسیله های شهر بازی و مواردی از این دست، بدون نگرانی درباره ی اندازه ی دهانه ی آن ، بهره برد.

انواع سوله ها, ایران سوله, سبک سوله, سوله, سوله های سبک, طراحی و سوله های خرپایی, موارد استفاده از سوله های خرپایی
بدون نظر

ارسال دیدگاه