سوله دست دوم - سوله سازی|ساخت سوله|سوله سبک
610
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-610,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

سوله دست دوم

سوله دست دوم

سوله دست دوم : هرچند که نمی توان مزایای سوله های نو را با دست دوم در یک راستا قرار داد، اما می توان ساخت این سوله ها را در مواقعی که قصد بهره برداری طولانی مدت از سازه را نداریم و یا قرار است که در آینده ای نزدیک کاربری سوله را تغییر دهیم، به مشتری پیش نهاد داد.

سوله های نو دارای انواع تیرورق،سوله یو بی ام و سوله های خرپایی می باشند که انواع دست دوم آن ها نیز در بازار موجود است.

از لحاظ قیمتی می توان گفت که میزان هزینه ای که برای سوله دست دوم صرف می شود، کم تر از سوله ی نو می باشد. اما در این صورت مشتری بایستی ریسک این مورد را هم بپذیرد که ممکن است سازه هایی با دفترچه محاسبات جعلی را به او تحویل بدهند و یا سوله ای با کیفیت نازل را به او بفروشند.

همین امر باعث ایجاد حساسیت در خرید سوله دست دوم می شود که مشتری باید برای جلوگیری از این خسارت های احتمالی در مرحله ی خرید سوله دست دوم هشیار تر باشد.

خرید سوله دست دوم

به دلیل که انسجام سوله های خرپایی بسیار بالا می باشد و امکان استهلاک کمتری برای آن ها در طول استفاده در طولانی مدت وجود دارد، لذا به افرادی که به دنبال خرید سوله دست دوم هستند، پیشنهاد می شود که خرید سوله های دست دوم خرپایی را در اولویت انتخاب هایشان قرار بدهند چرا که در این صورت می توانند مطمین باشند که با وجود کاری که از این سوله کشیده شده است اما باز هم این سوله ها انسجام بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند و می توانند برای کاربری های دست دوم مقرون به صرفه تر و مناسب تر باشند.

از لحاظی دیگر از آن جا که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ به دفعات مکرر برای این سوله ها تعریف شده است، نمونه های دست دوم آن ها را می توان به راحتی منفک کرده و در محلی جدید نصب کرد. در صورتی که در انواع دگیر سوله، به دلیل عدم امکان جابه جایی، مشتری به ناچار بایستی در محل نصب سوله، فعالیت خود را آغاز کند.

 

خرید سوله های دست دوم, سوله, سوله سبک, سوله های دست دو, سوله های سبک دست دوم, فروش سوله های دست دوم,قیمت سوله دست دو

بهترین سوله

بهترین سوله  : مهم ترین فاکتوری که تعیین می کند باید از چه نوع سوله ای در واحد صنعتی و تولیدی خود استفاده کنیم کاربری سولهاست , اینکه قرار است از سوله به چه منظوری استفاده شود .

  • سوله های خرپایی
  • سوله های تیرورقی
  • سوله های یو بی ام

ابعاد و وزن هر سوله نیز با توجه به کاربریشان تعیین می گردد . از جمله عوامل تعیین کننده در وزن سوله ها :

  1. جرثقیل های نصب شده در سوله
  2. میزان وزش باد و طوفان
  3. میزان بارش برف منطقه
  4. دهانه ی سوله
  5. ابعاد سوله ها

بهترین سوله ها کدامند ؟

۱٫       سوله های تیرورقی :

این نوع سوله ها در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شوند , وزن این سوله ها نسبت به سایر سوله های دیگر بیش تر است و دلیل وزن سنگین آن استفاده ی زیاد فولاد در آن هاست که ساخت این سوله ها هزینه ی زیادی هم می طلبد امروزه از این سوله ها به ندرت در واحدهای صنعتی و .. استفاده می شود .

 سوله های یو بی ام :

سوله های یو بی ام وزن سنگین سوله های تیر ورقی را ندارند و با کاهش فولاد مصرفی در این سوله ها علاوه بر کاهش وزن , هزینه های صرف شده نیز کاهش می یابد که نقطه قوت این نوع سوله هاست . شباهت این سوله ها با سوله های تیرورقی در ابعاد دهانه آن هاست که با محدودیتی جدی در این زمینه رو به رو هستند و همین امر باعث شده تا از این سوله ها در موارد صنعتی که نیاز به سوله هایی با دهانه های بزرگ است استفاده نشود .

ابعاد دهانه این نوع سوله ها را می توان تا به بیش از ۱۰۰ متر هم افزایش داد بدون اینکه لازم به صرف هزینه ی زیادی باشد , وزن آن ها سبک و مقاومت آن ها نسبت به سایر سوله ها بسیار بالاست از سوله های خرپایی به عنوان کاربردی ترین و بهترین نمونه سوله ها در مواردی چون ورزشی , صنعتی , تجاری و .. استفاده می شود .

استحکام سوله خرپایی, انواع سوله, ایران سوله, بهترین سوله, ساخت سوله های خرپایی, سوله, سوله خرپایی, سوله سازی در ایران,سوله سبک
بدون نظر

ارسال دیدگاه